Jak nabyć

Logo image

Chcąc odkupić używany pojazd powinno się o wiele więcej zwrócić uwagę na wiele aspektów, tak na umowie, jak i w stanie technicznym pojazdu.

Upatrzone auto

Upatrzone auto może być z kilku źródeł. Tym samym możemy odkupienia go od osoby prywatnej, od przedsiębiorstwa lub sprowadzenia go z zagranicy. Każdorazowo nabywca musi mieć pewność, że samochód rzeczywiście należyosoby sprzedającej. Jeśli za zbywający posiada upoważnienie od faktycznego właściciela bezapelacyjnie należy je sprawdzić. Jeżeli pragniemy kupić samochód z zagranicy musimy skontrolować z jakiego źródła pochodzi, czy nie jest ukradziony, a także czy zostały opłacone wszelkie należności. Przed zapłatą należy wnikliwie skontrolować nie tylko dokumenty ale takżeopłaca się dokonać tzw.

identyfikacji samochodu

identyfikacji samochodu.

Ta procedura

Ta procedura umożliwi na bardziej dogłębne sprawdzenie nie tylko legalności, ale również i sprawdzenie czy auto nie brał udziału w stłuczce. Identyfikacja aut umożliwia zwiększenie bezpieczeństwa kupna.Naturalnie przed finalizacją transakcji bezapelacyjnie powinno się dokładnie sprawdzić stan techniczny samochodu.